infoShare 2017 w Gdańsku

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszmay na infoShare 2017, podczas którego w dniach 17-19 maja w Gdańsku spotka się ponad 5 000 ludzi związanych z nowymi technologiami i startupami, w tym ponad 100 inwestorów i przedstawicieli ponad 3000 firm.

Dla startupów przeznaczona jest dedykowana scena, przestrzeń na expo, speed dating z inwestorami i przedstawicielami biznesu (również tego naprawdę dużego) oraz konkurs, w którym do wygrania jest 20 000 euro w gotówce ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska (nie zabieramy żadnych udziałów, gotówka idzie prosto do zwycięskiego projektu). Termin na zgłoszenia do infoShare Startup Contest to 31 marca.

W 2017 roku to jednak nie wszystko, bo dla startupów oferujących produkty z obszaru zdrowie, zorganizowany jest dedykowany konkurs, w którym wygrać można dodatkowo do 17,5k euro (również w gotówce, bez oddawania udziałów). Termin na zgłoszenia do Digital Healthcare Contest to 10 kwietnia.

Warto podkreślić, że udział w żadnym z konkursów nie generuje kosztów, wystarczy wybrać bilet Startup Contest or Digital Healthcare only, wypełnić formularz i załączyć prezentację. TYLKO 8 kroków i szansa na dodatkowe środki na potrzeby projektu będzie w zasięgu ręki. Wszystkie szczegóły dot. konkursów można znaleźć na stronie www.infoshare.pl.

Jeśli to nadal za mało, żeby zaaplikować, to dodatkowo organizator oferuje szansę bezpłatnego zamieszczenia wizytówki każdego z projektów w magazynie „Grow with tech”, przeznaczony specjalnie na infoShare – będzie to publikacja zarówno w formie dostępnej online, jak i wydrukowanej dla każdego z ponad 5 tyś uczestnikówm jak i inwestorów, którzy są zainteresowani Europą Środkowo-Wschodnią.

Osobą do kontaktu jest: Agnieszka Meller, Head of Startup Relations

Tel: +48 504 405 123, Mail: agnieszka@infoshare.pl