Konkurs na innowacyjne rozwiązania w obszarze e-mobility

W imieniu Agencji Rozwoju Przemysłu oraz URSUS S.A. i URSUS BUS zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na innowacyjne rozwiązania w obszarze e-mobility. Nabó trwa od 23.03 do 26.03.2017.

Konkurs kierowany jest do studentów, start-upów, MŚP z kapitałem polski i zagranicznym.

Rozwiązania należy zgłaszać poprzez platformę transferu technologii http://www.ptt.arp.pl/WARSZTATY 

URSUS BUS  – to innowacyjna, prężnie rozwijająca się polska spółka z sektora automotive. Firma została założona w 2015r. przez Ursus S.A. oraz AMZ Kutno w celu rozwijania produkcji autobusów zeroemisyjnych w Polsce. Obecnie rozwijane są trzy linie produktów: autobusy elektryczne, trolejbusy oraz autobusy na diesel. Firma otwiera się na pomysły i współpracę z zewnątrz i dlatego wspólnie z ARP poszukuje ciekawych pomysłów.

Celem naboru jest poszukiwanie rozwiązań z obszaru elektromobilności, które zostały ujęte w Agendzie (załącznik nr 2.1).  Warsztat daje możliwość przedstawienia swojego rozwiązania, ale także zaprezentowania swojej firmy. Jest to niepowtarzalna okazja, aby dać się poznać i skontaktować z przedstawicielami dużej spółki i być może razem podjąć wyzwanie budowy nowego elektrycznego pojazdu.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z P. Agnieszką Jakubiak, tel. 022 695 37 42.

Pliki

AGENDA

REGULAMIN KONKURSU