Szkolenie z Modelu Doskonałości Projektowej

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z Modelu Doskonałości Projektowej przeprowadzane przez Apauly Group, które odbędzie się w CITT w dniu 11.04.2017r. w godz. 8.30-14.30Model Doskonałości Projektowej jest podstawą oceny projektów i organizacji w Polish Project Excellence Award organizowanej przez International Project Management Association IPMA.

Szkolenie adresowane jest do pracowników Politechniki Śląskiej, którzy zarządzają lub chcą zarządzać zespołami projektowymi. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o warsztat połączony z miniwykładami i prezentacją.

Szczegółowa agenda dostępna jest w załączniku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nabór trwa do 10.04.2017. Zgłoszenia wraz z imieniem, nazwiskiem i nazwą wydziału proszę przesyłać na adres: ewelina.kaczmarczyk@polsl.pl

Dodatkowych informacji udziela: Ewelina Kaczmarczyk, tel: 032 400 34 00.

Pliki

SZKOLENIE