Konferencja pt. „Innowacyjności produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym”

Dnia 17.05.2017r. w siedzibie Zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego odbyła się konferencja pt. „ Innowacyjności produktów, usług poprzez współpracę z sektorem naukowym i badawczym”, gdzie nasza jednostka CITT wspólnie z Agencją Rozwoju Zawiercia, Śląskim Centrum Przedsiębiorczości oraz Funduszem Górnośląskim zachęcała przedsiębiorców do podejmowania działań związanych z szeroko pojętą innowacją: technologiczną jak i społeczną.

W tym celu ŚCP przedstawiło możliwości sfinansowania opracowania w ramach B+R i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań ze środków UE, natomiast Pani Aleksandra Dusza – Broker Innowacji CITT wytłumaczyła jakie są możliwości realizacji badań i usług z szerokiej oferty technologicznej Politechniki Śląskiej wpisujących się w te wytyczne.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się również z ogólnopolskim projektem szkoleniowym dedykowanym MŚP obsługiwanym przez Fundusz Górnośląski, który będzie realizowany w zupełnie nowej formule, gdzie decyzyjność tematyki szkoleń czy studiów podyplomowych zostanie przekazana firmom.

Baza Usług Szkoleniowych:  https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/