Konferencja Impact’17

Dnia 01.06.2017 Dyrektor CITT dr inż. arch. Agnieszka Labus uczestniczyła w międzynarodowej konferencji Impact’17 w Krakowie, współorganizowanej przez liczne przedsiębiorstwa, środowiska akademickie, ambasady oraz wiodące ośrodki szkoleniowe z całej Polski. Impact’17 stanowi jeden z najważniejszych kongresów gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Poświęcony jest całkowicie gospodarce przyszłości, w tym roku zgromadził około 5000 osób.
Na konferencji Impact’17, oprócz przedstawicieli najważniejszych koncernów, przedsiębiorstw oraz środowisk akademickich, byli obecni także przedstawiciele rządu – Premier Beata Szydło, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin oraz Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki.
Podczas tegorocznego spotkania zostały omówione liczne zagadnienia z pogranicza świata nauki i biznesu. Przedstawiono wiele pomysłów oraz rozwiązań, które w przyszłości mogą stanowić kluczowy punkt w rozwoju gospodarki. Zaprezentowano możliwości łączenia tzw. „know-how” z najlepszymi praktykami biznesowymi.
Wydarzenie to było znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz pogłębienia wiedzy w obrębie wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz komercjalizacji projektów badawczych, jak również poznania najlepszych praktyk i modeli biznesowej przyszłości.