Kongres innoSHARE’17 – people, knowledge, impact

W dniach 21-22 czerwca 2017 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbył się Kongres innoSHARE’17 – people, knowledge, impact, w którym uczestniczyła Dyrektor CITT dr inż. arch. Agnieszka Labus.

Była to już 3 edycja kongresu organizowanego przez Fundację Polska Innowacyjna, którego program został wypełniony prelekcjami, wystąpieniami, pitchami, warsztatami oraz dyskusjami dotyczącymi sposobów, metod i korzyści łączenia nauki ze światem biznesu.

Wydarzenie trwało 2 dni – pierwszy dzień został poświęcony tematowi „Think Tank dla Społeczności Polski Innowacyjnej, jej Partnerów i uczestników innoSHARE’17”, natomiast podczas trwania drugiego dnia można było dowiedzieć się o odpowiednich metodach praktycznego tworzenia innowacji i start-upów, jak również o sukcesywnym funkcjonowaniu w świecie nauki i biznesu , uwzględniając rozwój MŚP na rynkach zagranicznych.

Podczas kongresu głos zabrali eksperci świata biznesu, przedstawiciele instytucji publicznych czy start-upów. Jednym z prelegentów był prof. dr hab. inż. Andrzej M. Pawlak, który stopień doktorski zdobył na Politechnice Śląskiej i który uznawany jest za „geniusza innowacji”.Opowiedział on o sposobach myślenia aby znaleźć i stworzyć globalne technologie przyszłości.O sukcesach oraz nowym pomyśle prof dr hab inż Andrzeja M. Pawlaka można przeczytać TUTAJ.