Konferencja: Rola komunikacji w tworzeniu firmy

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej wraz z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zapraszają na konferencję organizowaną w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017 – „Rola komunikacji w tworzeniu firmy”.

Konferencja odbędzie się we wtorek, tj. 14 listopada, od godz. 9.00, w auli budynku Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

AGENDA:
1. Prezentacja mówców i ich doświadczeń.
2. Komunikacja w przedsiębiorstwie.
3. Umiejętności przywódcze.
4. Techniki samoorganizacji.
5. Warsztaty z wykorzystaniem technik samoorganizacyjnych.

PRELEGENCI:
– Kjartan Sigurðsson – wykładowca akademicki, facylitator z Reykjavik University Centre for Research on Innovation and Entrepreneurship
– Michał Szpor – trener, project manager, facylitator Open Space Technology z Fundacji DO

Zapraszamy do udziału!

Osoby chętne do udziału w konferencji prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres e-mail: aip [at] polsl.pl lub rejestrację za pośrednictwem strony

Kjartan Sigurdsson is a teacher and a manager at Reykjavik University overseeing a project for responsible management education (PRME), an initiative of the United Nations Global Compact, at Reykjavik University, and implementation for the University of Reykjavik goals for climate change and sustainability. He is a PhD student at the Reykjavik University Center for Research on Innovation and Entrepreneurship. He has a MSc degree in international business from the Reykjavik University School of Business. He has extensive industry experience as a manager and entrepreneur and also has hands-on experience of developing and implementing CSR strategy and business model innovation gained through PhD work in SMEs in three European countries from 2011-2016. Kjartan´s research interests include business development with emphasis on CSR strategy.