W imieniu współorganizatora – Politechnika Śląska, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w Festiwal Innowacji i Technologii – V Międzynarodowe Forum Innowacji – Nowe Technologie, Nowe Horyzonty.

Po raz kolejny w międzynarodowym gronie będziemy mieli okazję dyskutować o innowacjach nie tylko w kontekście ich rozwoju w Polsce, ale również za granicą. Tematy przewodnie? Będzie ich kilka i mamy nadzieje, że będą interesujące dla szerokiego grona uczestników forum. W tym roku zaczniemy od najnowszego rankingu Deloitte Technology Fast 50, zwracając szczególną uwagę na pozycję naszych rodzimych firm, następnie tematami przewodnim będą kolejno:

Mobilność – słowo „klucz” w kontekście rozwoju technologicznego i szeroko rozumianych innowacji, odnosząca się zarówno do przepływu kapitału ludzkiego, jak i transformacji cyfrowej, której jesteśmy świadkami;

Media – jeszcze kilka lat temu rozumiane głównie jako prasa i TV, dzisiaj to przede wszystkim informacje, marketing i nowe podejście do odbiorcy, które koncentruje się na Internecie i rozwiązaniach bazujących na wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Do dyskusji wprowadzi nas rozmowa z laureatem nagrody Grand Press Digital, przyznawanej za „innowacyjne podejście w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej” (2016) – Jarosław Kuźniar (Onet);

Finanse – w tej materii nic się nie zmienia… Pieniądz zawsze będzie istotny w rozwoju innowacji, a my porozmawiamy o nim w kontekście możliwych form finansowania start-up’ów, porównując naszą rzeczywistość z modelem brytyjskim.

Licząc na Państwa zainteresowanie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST DARMOWY
Więcej informacji na http://www.fi-it.pl/aktualnosci

do góry