Już 12 kwietnia 2018 roku po raz kolejny spotkamy się na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki w ramach corocznie organizowanych spotkań Forum Pracodawców.

W tegorocznej edycji między innymi:

9:00 – 15:00-Prezentacje Pracodawców na przygotowanych stanowiskach

12:00 – 14:00-Panel Dyskusyjny
Blok tematyczny 1: Innowacyjność kształcenia
Blok tematyczny 2: Wizyty studyjne, Nowe formy kształcenia, Wyzwania i trendy
Blok tematyczny 3: Doktoraty wdrożeniowe

15:00 – Zakończenie Forum Pracodawców 2018

Spotkanie pracowników i studentów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej z Pracodawcami, w ramach organizowanego już po raz siódmy wydarzenia Forum Pracodawców, które odbędzie się 12 kwietnia 2018r. na Wydziale AEiI, przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach.

W ramach organizowanego wydarzenia zachęcamy do zaprezentowania studentom naszego Wydziału, oferty obejmującej staże i praktyki, dodatkowo zachęcamy do przedstawienia warunków umożliwiających realizację prac dyplomowych oraz indywidualnego rozwoju personalnego.

Serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia pod adresem: http://www.forumpracodawcow.aei.polsl.pl/index.php oraz do udziału w Forum!

Współorganizatorem Forum Pracodawców jest Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki ŚląskiejPolitechnika Śląska, Biuro Karier i #Rada Samorządu Studenckiego AEI

do góry