Trwa rekrutacja do najnowszego projektu „Technoparku Gliwice”– „Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej”.

Do  projektu zapraszamy:
studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu otrzymasz:

• 3-miesięczny staż,
  • stypendium szkoleniowe i stażowe,
  • podniesienie kwalifikacji poprzez udział w kursie specjalistycznym wraz z certyfikacją,
  • udział w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego,
  • wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Wypełnij formularz dostępny na stronie, dostarcz go do nas lub wyślij na
e-mail: staze@technopark.gliwice.pl. Jesteś zainteresowany/a udziałem, ale obronę masz za chwilę? – zapraszamy do kontaktu 32 335 85 13  – w projekcie przewidziane są kolejne rekrutacje.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.