W piątek 28.09.2018 od godziny 10.00 w CITT Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja Nauki Społeczne i Techniczne – zakres współpracy na rzecz perspektyw rozwoju Przemysłu 4.0. Głównym organizatorem jest Wydział Mechaniczny Technologiczny, Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych, Centrum Innowacji i Transferu Technologii. Współorganizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wojewódzki Urząd Pracy, Uniwersytet Ekonomiczny; Uniwersytet Śląski; Akademia Wychowania Fizycznego.

Celem cyklicznie organizowanych konferencji pod hasłem przewodnim „nauki społeczne i techniczne – zakres współpracy” jest integracja ponadnarodowego środowiska akademickiego, stworzenie możliwości prezentacji rezultatów badań, nawiązywania interdyscyplinarnej współpracy naukowej, wymiana myśli badaczy zainteresowanych zachodzącymi we współczesnym świecie zmianami. Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest perspektywie rozwoju Przemysłu 4.0. w Polsce i za granicą.

W programie obok wystąpień naukowych, dyskusja panelowa Ekspertów, reprezentantów przemysłu, biznesu i instytucji publicznych.

Serdecznie zapraszamy!

Dr hab. inż. Anna Timofiejczuk, prof. PŚ; dr hab. Małgorzata Dobrowolska, prof. PŚ

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: JM Rektor Politechniki Śląskiej, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO:

Zobacz program wydarzenia: