GIEŁDA PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Już jutro odbędzie się GIEŁDA PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w ramach której będzie można skorzystać między innymi z targów pracy. Głównym organizatorem jest Politechnika Śląska, w tym Biuro Karier, które jak co rok dokłada wszelkich starań, aby utrzymać jakość wydarzenia na najwyższym poziomie.
Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości – jesienna edycja inżynierskich targów pracy i przedsiębiorczości, na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń wzmacniających platformę współpracy uczelni z biznesem.

Giełda sprzyja rozwojowi zawodowemu studentów i absolwentów oraz pokazuje możliwości, jakie stwarza im współczesny rynek pracy.

Wystawcami są przedsiębiorstwa zorientowane na pozyskiwanie fachowych kadr wywodzących się ze środowiska akademickiego oraz instytucje udzielające wsparcia merytorycznego i/lub finansowego młodym przedsiębiorcom. Udział
w wydarzeniu biorą również przedstawiciele Śląskiej Sieci Biur Karier, powiatowe oraz wojewódzki urząd pracy.
Uroczyste otwarcie już jutro (25.10.2018) o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!