TANGO 3 (Wspólne Przedsięwzięcie NCN i NCBR) – szkolenie dla nauczycieli akademickich i pracowników Politechniki Śląskiej

Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Centrum Zarządzania Projektami zaprasza pracowników na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad wnioskowania w trwającym konkursie TANGO 3.

Wspólne Przedsięwzięcie TANGO ma na celu wsparcie rozwoju technologii bazujących na wynikach badań podstawowych. Program skierowany jest do jednostek naukowych podejmujących, działania dotyczące praktycznego wykorzystania uzyskanych wyników badań podstawowych.

Nabór Wniosków prowadzony będzie w systemie elektronicznym OSF, dostępnym pod adresem https://osf.opi.org.pl, w sposób ciągły do dnia 20 grudnia 2018 roku (do godz. 16:00).

Szkolenie odbędzie się dnia 3 grudnia 2018 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii w godz. 10:30  – 14:00, sala nr 10.

W ramach szkolenia pracownicy Biura Obsługi Projektów Krajowych przedstawią:

– warunki udziału w konkursie,

– aktualne wytyczne dotyczące konkursu TANGO 3,

– procedury obowiązujące w Uczelni dotyczące składania wniosków TANGO 3.

W ramach szkolenia pracownicy Centrum Innowacji i Transferu Technologii  przedstawią:

– praktyczną wiedzę w zakresie sporządzania wniosku aplikacyjnego wraz z prowadzeniem przedmiotowych etapów projektu,

– rolę brokera w konkursie.

Dodatkowo, pracownicy Centrum Innowacji i Transferu Technologii będą dla Państwa dostępni w celu udzielania zindywidualizowanych porad.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc chętne osoby prosimy o przesłanie zgłoszenie na adres czp1@polsl.pl do dnia 29 listopada 2018.

Serdecznie zapraszamy !!!