Warsztaty z autoprezentacji – relacja

W dniu 16.11.2018 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach odbyły się warsztaty praktyczne z zakresu autoprezentacji oraz sztuki wystąpień publicznych. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości dla doktorantów oraz młodych pracowników nauki.

Warsztaty zrealizowała firma 2stopień z siedzibą w Katowicach.

Warsztaty poprowadziła Aleksandra Cieślik – certyfikowany coach i trener w ramach edukacji akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat. Absolwentka Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz szkoły Metrum.  W swojej karierze zawodowej współpracowała z prasą i radiem. Prowadziła programy informacyjne, wywiady, dedykowane pasma tematyczne. Jako rzecznik prasowy Tychów współtworzyła wizerunek miasta, odpowiadała za komunikację z mediami i pracę w grupach zarządzania kryzysowego. Specjalistka od zarządzania projektami, twórca kampanii informacyjnych i promocyjnych. Swojej doświadczenie wykorzystywała jako dyrektor marketingu i PR w  Grupie PONAR. Organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych.  Szkoleniowiec i trener; specjalizuje się w coachingu kariery, powadzi autorskie warsztaty i szkolenia z komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, budowania marki. Współpracuje z uczelniami, samorządem, światem kultury, firmami z branży inżynierskiej i  produkcyjnej, start’up czy Klientem indywidualnym.

W warsztatach wzięło udział 16 osób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym portalu społecznościowym Facebook.