Już w najbliższy czwartek – 24.10., w godz. 9-15, w Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28, odbędzie się 13. edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości, wydarzenia organizowanego przez Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej.Wydarzenie dedykowane kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie bezpośredniego kontaktu Pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.

Partnerem merytorycznym jest Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej.Więcej informacji: http://www.targipracy.polsl.pl/.