Od 16 do 18 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się najważniejsze spotkanie firm sektora MŚP w Europie – 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Współorganizatorem wydarzenia jest Politechnika Śląska.

Politechnika Śląska bierze aktywny udział w organizacji Kongresu. Gościem Honorowym wydarzenia jest rektor Uczelni, prof. Arkadiusz Mężyk, który w drugi dniu wystąpi w charakterze eksperta w panelu „Transformacja przedsiębiorstwa. Jak rozpocząć cyfrową i technologiczną rewolucję”. Rektor prof. Arkadiusz Mężyk weźmie również udział w charakterze moderatora w wydarzeniu towarzyszącym – Spotkaniu Polskiego Forum Akademicko – Gospodarczego, pod tytułem: „Rady Uczelni szansą na wzmocnienie współpracy z przedsiębiorstwami”.

Podczas trwania Kongresu na Targach Biznes Expo zostanie zaprezentowana oferta badawczo-biznesowa Politechniki Śląskiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko Politechniki Śląskiej – będą tam również przedstawiciele CITT!

Program Kongresu dostępny jest na stronie https://ekmsp.eu/program.