Kontakt

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii
Politechniki ŚląskiejSzanowni Państwo,w odpowiedzi na rządowe zalecenia dotyczące przejścia na tryb pracy zdalnej, a także w związku z ustaleniami dotyczącymi ograniczenia kontaktów bezpośrednich Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej, wprowadziło zmiany w sposobie organizacji swojej działalności.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 60/2020 z dnia 17 marca br., w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz osób współpracujących z CITT, jak również w celu zapewnienia płynności działania we wszystkich obszarach, pracownicy Centrum Inkubacji i Transferu Technologii, wdrażają tryb funkcjonowania oparty na pracy zdalnej.
Zgodnie z tym, wszyscy pracownicy CITT są dostępni pod numerami telefonów oraz adresami mailowymi, wskazanymi na stronie http://citt.polsl.pl/index.php/zespolcitt/
W przypadku zaistnienia konieczności osobistego przekazania dokumentów, w jednostce pełnione będą dyżury od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-14:00.

Wszelkie zmiany dotyczące sposobu funkcjonowania naszej jednostki pojawiać się będą na bieżąco na naszej stronie internetowej www.citt.polsl.pl oraz profilu na facebooku https://www.facebook.com/CITTPolSl/

do góry