Kontakt

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii
Politechniki ŚląskiejCentrum Inkubacji i Transferu Technologii  PŚ zaprasza na wydarzenie on-line „Krok do komercjalizacji”!

W trakcie wydarzenia odbędzie się inauguracja projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”, prezentacja wyników projektu „ Bony na innowacje dla MŚP” pt. : „Opracowanie nowego lub znacząco ulepszonego, w stosunku do rozwiązań występujących na rynku produktu – uniwersalnego systemu (modułu) służącego do komunikacji pomiędzy urządzeniami pomiarowymi a serwerem zlokalizowanymw chmurze”, a także prezentacja wyników prac realizowanych przez Naukowców Politechniki Śląskiej przy ścisłej współpracy CITT , w ramach projektu Tango 3.

Transmisja wydarzenia odbędzie się 29 września 2020 r., w godz. 10:00-14:00, na kanale Facebook CITT facebook.com/CITTPolSl oraz Youtube bit.ly/youtubecitt

Dofinansowanie badań, rozwój innowacyjnych projektów o dużym potencjale rynkowym, zaangażowanie zespołu dla osiągniecia wyczekiwanego celu oraz rezultaty projektów to kwestie, które będą poruszane w trakcie spotkania.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia śledzić można na stronie www.citt.polsl.pl oraz na stronie wydarzenia  https://tiny.pl/7ph8t.

Zapraszamy do śledzenia transmisji!

PLAKAT_mc_OK2

do góry